Fáilte chuig Components-Mart.com
Gaeilge

Roghnaigh Teanga

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
Cealaigh
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Baile > Táirgí > Comhthionóil Cábla > Cáblaí Fiber snáthoptaice

Cáblaí Fiber snáthoptaice16993 Products Found

<123456789101112131415>
2-6693182-2

Agastat Relays / TE Connectivity

2-6693182-2
Tuairisc:CONN CABLE ASSY MPO-MPO 200M
Agastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity- Is é TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), Tyco Electronics go foirmiúil, ceannaire teicneolaíochta domhanda $ 12 billiún. Ár nascacht agus braiteoir tá réitigh riachtanach i saol an lae inniu atá ag éirí níos mó. Comhoibrímid le hinnealtóirí a gcuid coincheapa a athrú i gcruthú & dash; athfhorbairt a dhéanamh ar an méid is féidir ag baint úsáide as cliste, éifeachtúil agus ardfheidhmiú Táirgí agus réitigh TE cruthaithe i dtimpeallachtaí crua. Ár 75,000 duine, lena n-áirítear 7,300 innealtóirí dearadh, comhpháirtí le custaiméirí i níos mó ná 150 tír thar réimse leathan tionscail. Creidimid GACH CÚNTAÍ CONNECTION. Tá táirgí branda Connectivity TE atá ar fáil le seachadadh láithreach ag Digi-Key measc AMP, Potter & amp; Brumfield, DEUTSCH, DEUTSCH ICT, Aerospace Defense and Marine, Raychem Cable Protection, Corcom, ALCOSWITCH, Buchanan, CGS, Elcon, Kilovac, Neohm, Táirgí Neamhtheoranta, Schrack, OEG, Sigma, Axicom, Tomhais Speisialtachtaí, Agastat, agus CITEC.
$814.927/pcsFiosrúcháin
$174.976/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FM3MMB1140ML
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FMT OM3 MPO12(M-M) B 12F 140M
  • I stoc:146
$323.45/pcsFiosrúcháin
$56.85/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FM4MMB2170M
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 170M
  • I stoc:44
$970.827/pcsFiosrúcháin
$47.55/pcsFiosrúcháin
$364.872/pcsFiosrúcháin
$14.425/pcsFiosrúcháin
$309.895/pcsFiosrúcháin
$15.885/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FM3MFA3015M
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FMT OM3 MPO12(F-F) A 36F 15M
  • I stoc:125
$272.295/pcsFiosrúcháin
$532.386/pcsFiosrúcháin
$22.1/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FP3LULU02M5
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FXPC OM3 LD_UNI LD_UNI 2.5M
  • I stoc:2967
$13.355/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FP3MFMF03M5
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FXPC OM3 MPO12_F MPO12_F 3.5M
  • I stoc:743
$58.987/pcsFiosrúcháin
$23.592/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FM3MMB2035M
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FMT OM3 MPO12(M-M) B 24F 35M
  • I stoc:180
$251.086/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FPSLASA03M9
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FXPC OS2 LC_DX/A SC_DX/A 3.9M
  • I stoc:2817
$15.893/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FP3LHLH04M8
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FXPC OM3 LD_UHD LD_UHD 4.8M
  • I stoc:2353
$14.584/pcsFiosrúcháin
$1048.228/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FPSSDSD02M4
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FXPC OS2 SC_DX SC_DX 2.4M
  • I stoc:2560
$14.519/pcsFiosrúcháin
$54.832/pcsFiosrúcháin
$11.422/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FM4MMB223M5
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 23.5M
  • I stoc:138
$311.505/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FM4MFC6046M
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FMT OM4 MPO12(F-F) C 72F 46M
  • I stoc:39
$1222.022/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FM4MFA1247M
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FMT OM4 MPO12(F-F) A 12F 247M
  • I stoc:55
$784.87/pcsFiosrúcháin
$7.211/pcsFiosrúcháin
$26.257/pcsFiosrúcháin
$20.563/pcsFiosrúcháin
$21.426/pcsFiosrúcháin
$24.835/pcsFiosrúcháin
$16.341/pcsFiosrúcháin
$215.522/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FM4MMB122M5
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FMT OM4 MPO12(M-M) B 12F 22.5M
  • I stoc:263
$169.757/pcsFiosrúcháin
$15.454/pcsFiosrúcháin
$113.434/pcsFiosrúcháin
$567.529/pcsFiosrúcháin
$62.887/pcsFiosrúcháin
$27.302/pcsFiosrúcháin
$37.582/pcsFiosrúcháin
$216.256/pcsFiosrúcháin
$29.773/pcsFiosrúcháin
  • Cuid #:FMSMMB239M5
  • monaróirí:Belden
  • Tuairisc:FMT OS2 MPO12(M-M) B 24F 39.5M
  • I stoc:167
$256.392/pcsFiosrúcháin
$294.659/pcsFiosrúcháin
$15.401/pcsFiosrúcháin
$12.103/pcsFiosrúcháin
$2751.425/pcsFiosrúcháin

Cáblaí Fiber snáthoptaice16993 Products Found

<123456789101112131415>